Категорії
Якщо ви маєте будь-які запитання, ви можете зателефонувати нашим менеджерам в будь-який зручний спосіб для Вас.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Якщо ви маєте будь-які запитання, ви можете зателефонувати нашим менеджерам в будь-який зручний спосіб для Вас.

Знежирювач

Знежирювач сольовий для брів та вій Nikk Mole, 200 мл
-10%
Знежирювач Apraise на водній основі, 100 мл
-20%
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Знежирення шкіри та волосся – важливий етап підготовки брів до фарбування, ламінування, татуажу та довготривалого укладання. При використанні якісного клінсера-знежирювача можна не побоюватися пересушування шкіри – сертифіковані склади з колекції Minoko не пригнічують функції сальних залоз; гідроліпідний бар'єр швидко відновлюється без будь-яких процедур та додаткових доглядових засобів.

Для чого потрібен знежирювач для брів?

На волоссі і шкірі людини завжди є жир – секрет сальних залоз, що оберігає шкіру від агресивного впливу і затримує частинки пилу. При очищенні зони брів тоніком або міцелярною водою шкірне сало та залишки косметики неможливо видалити повністю, через що порушується зчеплення пігментів, клейових складів та засобів для що ламінування. Тому перед нанесенням активних компонентів необхідно використовувати знежирювач дезінфектор для брів, який розчиняє органічні забруднювачі.

У ролі розчинників зазвичай виступають похідні етанолу та багатоатомних спиртів; для чутливої шкіри доступні бережні безспиртові сольові розчини та шампуні для брів з делікатними рослинними ПАР. Знежирювачі пов'язують частинки жиру, поту та бруду, майже не змінюючи реакцію шкіри та не руйнуючи гідроліпідний шар.

Чому потрібно знежирювати брови перед фарбуванням?

При нанесенні пігментів на погано оброблені ділянки фарба затікає внутрішньо, тому брови забарвлюються нерівномірно і виглядають неохайно. Використовуйте знежирювач для брів, щоб видалити виділення з проток сальних залоз і зменшити діаметр пір – тоді появи непрофарбованих ділянок вдасться уникнути.

При випаровуванні спиртових знежирювальних розчинів також відзначається звуження поверхневих кровоносних судин, що зменшує ризик травмування шкірних покривів. Пом'якшувальні та зволожуючі інгредієнти заспокоюють подразнену шкіру, а для запобігання інфекціям та запальним процесам при мікротравмах до складу клінсерів вводять антисептики.

Чи впливає знежирювач на строк носіння фарбування брів?

Серед бровістів немає єдиної думки про позитивний вплив знежирення на стійкість фарби – стійкість пігментів варіює залежно від якості матеріалів, техніки фарбування та стану шкіри. Наприклад, синтетичні пігменти краще тримаються на жирній шкірі, а хна майже завжди носиться майже вдвічі довше. Однак досвід показує, що після знежирення будь-яка фарба «візьметься» краще: брови набувають більш насиченого відтінку та вологого блиску.

Як вибрати якісний знежирювач для брів?

Клінсери преміум якості відрізняє слаболужна чи нейтральна реакція, максимально комфортна для шкіри, тому у складі не повинно бути агресивних окислювачів. Використання спиртових розчинів, гліколів, полісорбатів та похідних пропанолу буже кращим, ніж етиловий спирт; для додаткового захисту брів до складу знежирювачів включені доглядові засоби:

  • гідролізований колаген, алантоїн та гіалуронова кислота – глибоко зволожують шкіру, усувають ламкість волосся, посилюють природний блиск;
  • глікозиди та мукополісахариди – запобігають втраті вологи;
  • кератин та цистеїн – відновлюють структуру волосся;
  • протеїни злаків та шовку – активізують регенерацію тканин, надають еластичність;
  • рослинні екстракти та гідролати – стимулюють ріст волосся та живлять фолікули;
  • вітаміни та мінерали – покращують обмін речовин;
  • пантенол – усуває заломи волосків, прискорює загоєння мікротравм;
  • біофлавоноїди та таніни – мають антимікробні, антиоксидантні та протизапальні властивості;

Деякі клінсери та шампуні для брів містять дрібнодисперсні абразивні частинки, що виконують функції скрабування – у таких випадках скраб перед фарбуванням можна не використовувати. Якщо важливо отримати чистий тон, віддавайте перевагу безспиртовим складам і не застосовуйте перекис водню під час антисептичної обробки.

Всі наші рекомендації щодо вибору знежирювача хороші для оригінальної продукції: судити про якість знежирювача за складом можна лише в тому випадку, якщо вказано реальний перелік інгредієнтів, але так буває далеко не завжди. Якість та безпеку косметичних засобів підтверджують міжнародні сертифікати, які є у кожного респектабельного виробника, проте продукцію відомих б'юті-брендів часто підробляють.

Перше, що має насторожити – невиправдано низька ціна на косметику преміум класу: навіть у рамках акцій та сезонних розпродажів ринкова вартість товару не знижується більш ніж наполовину. Відрізнити оригінальний продукт від контрафакту можна за деталями фірмової упаковки та маркування, але при онлайн закупівлі не завжди вдається добре розглянути коробку. Фото в каталозі не завжди відповідають дійсності – на практиці найпростіше знайти сумлінного постачальника, який не бачить сенсу в обмані покупця.

Де купити знежирювач для брів?

Перш ніж знежирювач для брів купити в інтернеті, переконайтеся, що ви вибрали надійного постачальника – у такому разі ризик зіткнутися з фальсифікатом буде набагато нижчим. Вибравши інтернет магазин Minoko, ви звернулися за правильною адресою: ми реалізуємо ліцензовану продукцію заслужених б'юті-брендів. Товар купується у офіційних дистриб'юторів і безпосередньо у виробника, тому ми не перестаємо радувати клієнтів доступними цінами та знижками на популярні товари: чим менше посередників, тим нижча націнка!

Придбавши у нас клінсери для професійного та домашнього використання, ви можете не сумніватися в ефективності продукту: при дотриманні техніки знежирення брів усі наші препарати є абсолютно безпечними для шкіри та волосся. Користуйтеся на здоров'я та повертайтеся за новими порціями першокласної косметики для броу-дизайну: на лояльних клієнтів чекають приємні сюрпризи!